آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here

پی‌سی‌فا سنتر


‎امروزه بسیاری از سایت‌های ایرانی و خارجی در تلاش‌اند تا سیستمی جامع و مفید برای آموزش مباحث گوناگون از راه دور ایجاد کنند. همه ما می‌دانیم که اموزش از راه دور چه مزایای بسیاری دارد و چه قدر به صرفه جویی در زمان کمک می‌کند.

امروز می‌خواهم سایت درسنامه را به شما معرفی کنم که سیستمی جالب برای آموزش‌های مختلف آماده کرده است. سایت درسنامه به آدرس www. darsnameh. com از طریق ایمیل فعالیت می‌کند. یعنی درس‌های مختلف یک موضوع را که شما بر می‌گزینید طبق یک زمان‌بندی اعلام شده برای شما ایمیل می‌کند و حتی در خلال درس‌ها از شما آزمون هم می‌گیرد. در ضمن در پایان دوره علاوه بر آنکه بر معلومات شما بسیار افزوده شده است، گواهی پایان دوره هم داده می‌شود.

تنوع درس‌های موجود در این محموعه را می‌توان در حد ایده‌آلی دانست. در ضمن بد نیست بدانید که بر تعداد موضوعات ارائه شده در این سایت روز به روز در حال افزوده شدن است. بنابراین بعید است که به این سایت مراجعه کنید و سپس دست خالی بیرون بیایید. ثبت‌نام‌ها هم بدون نیاز به کوچک‌ترین اطلاعات شخصی، ساده و سریع است. ما به شما قول می‌دهیم که محتوای علمی موجود در هر یک از مباحث هم بسیار کامل و مفید است.

به هر حال بد نیست از این دریای وسیع اطلاعات شما هم سهمی به دست آورید زیرا فعلا رایگان است و همین یک نکته بسیار مثبت برای علاقه‌مندان محسوب می‌شود.

لینک مطلب

در این دوره آموزشی شما با اصول اولیه و مبانی نرم‌افزار متلب آشنا خواهید شد. هدف از این دوره آموزشی آن است که شما به درکی درست از نرم‌افزار متلب برسید و با کاربردهای ساده اما کاربردی‌اش آشنا شوید. با به پایان رساندن این دوره، دید شما در مورد متلب و کاربردهای آن گسترده‌تر و دقیق‌تر از گذشته خواهد شد.
شبکه عصر جوان:
درسنامه، نام وب‌سایتی است که دوره‌های آموزشی و آموزش‌های گوناگون را از طریق ایمیل به شما می‌آموزد. کار کردن با این سایت بسیار راحت است، کافی است طبق راهنمایی که در سایت است عمل کنید و...