آموزش رایگان در صندوق پستی شما !


You are here

خبر خوش درسنامه: تایید مدارک ۵ دوره‌ی آموزشی


نوشته شده توسط: مدیر بخش آموزشی در ۸ دی ۱۳۹۱

در طی دو سال گذشته درخواست‌های زیادی از سوی شما در مورد تایید مدارک درسنامه توسط سازمان‌های معتبر بین‌المللی دریافت کرده‌ایم. در همین راستا و پس از تلاش‌های زیاد، موفق شدیم که برای ۵ دوره از «موسسه‌ی مدیریت اداری (Institute of Administrative Management) » تاییده دریافت کنیم. این موسسه قدیمی‌ترین موسسه‌ی بریتانیا در زمینه‌ی مدیریت اداری است که از اعتبار جهانی برخوردار است. نکته‌ای که باید در مورد این مدارک در نظر داشته باشید آن است که این مدارک اعتبار دانشگاهی ندارند، ولی داشتن آنها به توسعه پروفایل حرفه‌ای شما کمک می‌کنند.

از این پس شما می‌توانید پس از به پایان رساندن تعدادی از دوره‌های درسنامه که از سوی موسسه‌ی مدیریت اداری تایید شده‌اند، علاوه بر دریافت رایگان مدرک درسنامه، با پرداخت مبلغی مدرک دیگری نیز دریافت کنید. این مدارک به صورت مستقیم توسط موسسه‌ی مدیریت اداری صادر و نسخه‌ی چاپی آن از طریق پست برای شما ارسال می‌شوند. جزئیات نحوه‌ی پرداخت هزینه و اطلاعات بیشتر در مورد ارسال این مدارک، در ایمیل جداگانه‌ای پس از به پایان رساندن موفقیت‌آمیز دوره‌های تایید شده، برای شما ارسال خواهند شد.

نکته‌ای که بایستی فراموش نکنید این است که هم اکنون شما می‌توانید در دوره‌های درسنامه مانند گذشته به صورت رایگان شرکت کنید و آنها را به پایان برسانید و مدرک رایگان درسنامه را نیز دریافت کنید. اگر ۵ دوره‌ای که مدارک آنها تایید شده است را با موفقیت به پایان رسانده‌اید و مایلید که اطلاعات بیشتری در مورد دریافت مدرک از موسسه مدیریت اداری دریافت کنید، با تیم درسنامه از طریق ایمیل contact@darsnameh.com تماس بگیرید.

دوره‌هایی که هم اکنون می‌توانید گواهینامه‌‌های آنها را از درسنامه و از سوی موسسه‌ی مدیریت اداری درخواست کنید به شرح زیر هستند:

۱- مایکروسافت آفیس- ورد

۲- مایکروسافت آفیس- پاورپوینت

۳- استاد بزرگی ایمیل و جیمیل

۴- مبانی امنیت در کامپیوتر و اینترنت

۵- مبانی گوگل داکس

امیدواریم که به زودی بتوانیم برای دوره‌های بیشتری، از موسسه‌ی مدیریت اداری و موسسات معتبر دیگر تاییده بگیریم.

پانوشت: این طرح به دلیل عدم استقبال کاربران در حال حاضر به حالت تعلیق درآمده است. 

نظرات

واقعا بی‌نظیر هستید با این کارتون. امیدوارم همچنان با قدرت به کارتون ادامه بدین.

تبریک فراوان و تشکر از زحمات و پیگیری‌های شما.

من چند دوره از مایکروسافت آفیس- ورد به اتمام رسانده و جواب آزمون‌ها را ارسال نموده اما نمی‌دانم در چه مرحله‌ای هستم. لطفا جوابم را ایمیل نمایید. ضمنا از اینکه به ما کمک می‌کنید تا بتوانیم با دنیای کامپیوتر آشنایی پیدا کنیم کمال تشکر را دارم.

دوست عزیز برای بررسی وضعیت تحصیلی خود می‌توانید به status@darsnameh.com ایمیل بزنید. در صورت داشتن هرگونه مشکلی نیز می‌توانید با support@darsnameh.com تماس بگیرید.

کسانی که قبلا این مدارک رو گرفتن چی می‌شن؟ براشون می‌فرستید؟

دوست عزیز همانگونه که در مطلب بالا گفته‌ایم، شما می‌توانید با ایمیل contact@darsnameh.com تماس بگیرید تا از چگونگی دریافت این مدرک اطلاع پیدا کنید.

ممنون از زحمات شما.
موفق و مويد باشيد.

ضمنا چرا آموزش اکسل در این مجموعه قرار ندارد؟

دوست عزیز به دلیل آنکه این نرم‌افزار آنقدرها کاربردی نیست و نرم‌افزارهای دیگر در حال جایگزین شدن هستند، از آموزش این دوره خودداری کرده‌ایم.

با سلام
از زحمات بی‌دریغتون تشکر می‌کنم، نرم‌افزار اکسل یکی از واجبات برای دانشجویان و شاغلین حرفه حسابداری و حسابرسی است که نسبتا حجم وسیعی از شاغلین و دانشجویان را تشکیل می‌دهند. امیدوارم تجدیدنظری در این رابطه صورت بگیرد.

Pages

ارسال نظر


مهارت‌های زندگی:
  امروزه آموزش نقش مهمی در پیشرفت آدمی دارد (در هر سنی). ولی با توجه به فرصت کم و مشکلات زندگی بیشتر افراد بعد از تحصیل آکادمیک فرصت یادگیری را پیدا نمیکنند، بنده به عنوان راه چاره این کار،...